درباره ما

شرکت فر آورده های گوشتی غزال نجم

واقع درکیلومتر 10 جاده اصفهان شهرکرد، ناحیه صنعتی سامان فاز 1، با مساحتی حدود 2 هکتار یکی از کارخانه های پیشرو در تولید انواع فرآورده های گوشتی در کشور عزیزمان ایران می باشد.داشتن بیش از18 سال تجربه در تولید انواع سوسیس، کالباس، همبرگردو 4 سال در تولید پلی فسفات خوراکی در واحد 2 اين كارخانه به ديگر توليد كنندگان فرآورده هاي گوشتي کمک می کند تا محصولاتی تولید کنند که رضایت هرذائقه ی را بر آورده سازد.

تولید غذایی سالم با طعم لذیذ و افزودنی های غذایی منحصر بفرد هدف ماست.

سیاست های ما عبارت اند از:

۱- رضایت مشتری

۲- تولید محصولات جدید وباکیفیت

۳- ایجاد افق های جدید در فرآورده های محصولات غذایی

استفاده از مواد اوليه عالي و مرغوب و بهره بردن از دستگاههاي جديد و پيشرفته همگام با تكنولوژي نوين روز دنیا اين امكان را به اين مجموعه داده تا بتواند تنوع توليدات خود را ارتقاء‌بخشد.

 سخن مدیر عامل:

مفتخریم که علی رغم مشکلات فراوان تولیدی و صنعتی ، قدم های بزرگی برداشته ایم و با سرمایه گذاری و  برنامه ریزی بلند مدت در تحقیق و توسعه همواره محصولاتی با کیفیت در اختیار مصرف کنندگان و تولید کنندگان بگذاریم. مصرف محصول و برند ایرانی قدمی است کوچک برای ما و سرمایه گذاری بزرگ برای فرزندانمان تا با توسعه زیرساخت ها و اشتغال زایی به توسعه صنعت کمک نماییم. باعث افتخار است که محصول پلی فسفات خوراکی ایرانی تحت نظارت اداره استاندارد تولید نموده ایم و به خود می بالیم که تولید کنندگان و صنعتگران پر افتخار ایرانی به ما اعتماد کرده و با اعتماد و همراهیشان باعث دلگرمی این مجموعه شده اند.

فهرست